Novinky

Kalibrace profesionáních i komerčních displejů a monitorů

Kalibrace profesionáních i komerčních displejů a monitorů Na konci roku 2016 společnost Smart Informatics navázala partnerství se společnosti SpectraCal (nyní součástí Portrait Displays) a stala se jejím partnerem pro Českou a Slovenskou republiku. SpectraCal je přední světový výrobce řešení pro kalibrace monitorů. Společnost založil v americkém Seattlu v roce 2007 Derek Smith poté, co vyvinul software […]

Ki Pro Ultra v2.0 s podporou DNxHD a Ki Protect

Ki Pro Ultra v2.0 s podporou DNxHD a Ki Protect Společnost AJA vydala nový firmware verze 2.0 k jednotce Ki Pro Ultra 4K/UltraHD/2K/HD. Nyní již můžete ukládat data i v nativním formátu pro střižnu AVID, tedy ve formátu DNxHD. Podporované formáty jsou: • Avid DNxHD HQX (220x) • Avid DNxHD SQ (145) • Avid DNxHD […]

Avid Pro Tools HD software

Avid Pro Tools HD software Společnost Avid, výrobce nejpopulárnějšího DAW software Pro tools a Pro Tools HD začala prodávat tento software i hardware samostatně. Již dnes si můžete koupit Pro Tools HD bez HDX karty a získat tak veškeré výhody, jež nabízí.

Zobrazit všechny novinky

O nás

Smart Informatics je společnost zabývající se poskytováním služeb, dodávkami technologií a technologických projektů v oblasti broadcastingu, studiové techniky a profesionálních řešení pro multimédia. Společnost tvoří tým zkušených profesionálů se zkušenostmi z oboru za dobu více než 15 let spolupráce na realizovaných projektech a dodávkách v České a Slovenské republice, ale i v zahraničí.

Konzultace

Poskytujeme odborné konzultace pro přípravy vašich projektů.

Integrace

Řešení se snažíme navrhovat tak, abychom využívali nejmodernějších technologií s ohledem na rozpočet zákazníka. Integrujeme mezi sebou systémy od různých výrobců tak, abychom dosáhli jednoduchosti řešení, při současném zachování požadovaných funkcí.

Podpora

Poskytujeme podporu a servis námi dodaných řešení a produktů.

Distribuce

Dodávámé produkty a technologie od předních výrobců.

Projekty realizované týmem Smart Informatics

Tým Smart Informatics disponuje více než 20-ti letými zkušenostmi v oboru s projekty jejichž ukázky si můžete prohlédnout v této sekci.

Naši klienti

Tým