Streamovací jednotka LiveU Solo

LiveU Solo představuje jednoduché řešení pro živé přenosy na internetu. Napřímo, ze všech míst a za jakýchkoliv podmínek. Jednotka kombinuje až čtyři síťová připojení. Dva mobilní datové modemy připojené po USB, Wi-Fi a ethernetový port.

Technologie spojování packetů se postará o plynulé rozložení streamovaného videa mezi vysílacímí cestami. Patentovaná kombinace ochranných intervalů a adaptivního bitratu LRT™ pak zajistí spolehlivý a nepřerušený přenos videa až do cíle.

LiveU Solo je kompatibilní s většinou majoritních streamingových platforem, jako jsou YouTube, Facebook live, Twitch, UStream, Periscope a řadou dalších.

Ovládání LiveU Solo je velmi jednoduché a uživatelsky přístupné. Vše se odehrává přes webový portál, případně přes aplikaci v chytrém telefonu. Po registraci jdnotky a výběru cílové platformy se uskutečnění přenosu stává otázkou stisku jednoho tlačítka.

LiveU Solo váží i s baterií 518g. Na jedno nabití vydrží až dvě hodiny nepřetržitého streamování. Připojit lze libovolnou kameru pomocí HDMI rozhraní.
Solo jednotky zpostředkovávají přenosy například z rakouského lyžařského střediska či německých offroad závodů. Jsou používány novinami The Huffington Post či neziskovou organizací The US Humane Society.

Cena základní LiveU SOLO-HDMI: 21 990 Kč bez DPH.

Cena LiveU SOLO-HDMI, SDI: 34 500 Kč bez DPH.

Cena LiveU SOLO-PLUS: 58 900 Kč bez DPH.

Uvedené ceny jsou bez dopravy a bey DPH.

Streamujte v profesionální kvalitě za dostupnou cenu. Pokud máte o LiveU solo zájem nebo potřebujete poradit, neváhejte a kontaktujte nás na info@smartinformatics.cz. Více informací o společnosti LiveU a jejích produktech se můžete dočíst také na stránkách https://www.liveu.tv

HDMI jednotku si můžete i zapůjčit zde