Jednotka LU800

Jednotka LU800

Společnost LiveU uvedla na trh novinku –  jednotku LU800. Je to první vícekanálová mobilní jednotka určená pro živé vysílání, zpravodajství a sportovní přenosy.

Tato jednotka kombinuje možnosti přípojení více kamer a vynikající kvalitu video / audio s přenosem v sítích 5G. Jednotka disponuje až osmi 5G modemy s interními anténami s vysokým ziskem, nicméně připojit lze i antény externí.

Jednotka, navržená od základů k využití potenciálu 5G nabízí bezkonkurenční kvalitu služeb a zvýšenou odolnost pro práci v exteriéru. LU800 podporuje “remote production”, umožňující až čtyři plně synchronizované kanály s vysokým rozlišením v rámci jedné jednotky. Poskytuje nejvyšší kvalitu obrazu, jelikož LU800 nabízí až 4Kp60 10bitový HDR přenos s maximálním dynamickým rozsahem a barevnou škálou.

Jednotka poskytuje take nástroje užitečné pro “remote production” jako Video Return, Tally a Audio Connect. LU800 zajišťuje superrychlý přenos souborů pro odesílání upravených záběrů přímo z terénu. Umožňuje rovněž odbavit až 16 zvukových kanálů pro potřeby náročnější zvukové produkce.

Pro snadné ovládání je vybavena 7” ultracitlivou kapacitní dotykovou obrazovku. Jednotka má duální vstup pro napájení – standardní napájecí zdroj a externí vstup pro napájení z baterie. Pro více možností připojení má jednotka integrovány dvě ethernet a dvě wifi rozhraní.

Více informací o společnosti a produktech se můžete dočíst na stránkách https://www.liveu.tv nebo se zastavte u nás na Karlově náměstí a my vám na vaše dotazy rádi odpovíme.