SAM Roadshow

ROADSHOW

2. 6. 2016 10 - 18h

Prezentace a ukázky novinek z NAB

Režie Kula

Předvedení nové multi-formátové režie Kula. Díky technologii FormatFusion3 tato režie zvládá bez problému kombinovat různé SD, HD a 4K signály bez nutnosti použít externí konverze. Disponuje pěti klíčovacími vrstvami na jedno M/E a dále dvaceti kanály DVE. Režie se vyrábí se ve variantách 1M/E a 2M/E.

IP based Production a Playout

SAM představil IP Edge, rozhraní propojující svět IP sítí a klasický broadcastový svět. Nastává doba kdy budeme stávající strukturu postupně nahrazovat IP sítěmi. Přijďte se podívat jakým způsobem lze rozšířit a postupně plně přejít na nové technologie.

Media Biometrics

Monitorování signálu od vzniku až po jeho distribuci. Media Biometrics vytváří otisk signálu, který je v různých fázích zpracování signálu porovnán a je tak okamžitě zjištěn případný problém v obraze či ve zvuku. Typickým problémem například bývá lip-sync. Tato technologie dokáže některé problémy dokonce sama opravit. Vytváření otisku lze pomocí samostatných IQ modulů nebo díky rozšíření do režie Kahuna či do routeru Sirius.

Router Vega 432 portů

Kompaktní modulární router s volitelnou (i nesymetrickou) velikostí od 12x12 do 288x144 či 144x288. Přes malé rozměry disponuje redundantními zdroji, crosspointovou a řídící deskou.

sQ enterprise

Platforma pro zpravodajství a sport zajištující kompletní výrobu od ingestu až po playout.

Karlovo náměstí 19

Salonek ve 2. patře v budově kina MAT